O nás

 

Za více než 30 let práce v tomto oboru, počítaje ještě zaměstnaneckou činnost v n.p. Kovoslužba - středisko montáží individuálních a satelitních antén, naše firma nasbírala nemalé zkušenosti a praxi.

Naší prioritou je kvalita provedené práce, vstřícnost a maximální přizpůsobení časovým požadavkům, které vedou ke spokojenosti zákazníka.

V oblasti anténní a satelitní techniky dochází k neustálým změnám, což vede firmu nejen k získávání nových znalostí, ale také k investicím do patřičné měřící techniky, která je dnes pro oblast anténní a satelitní techniky již nezbytnou součástí.

V době, kdy probíhal přechod od analogového k digitálnímu vysílání, zakoupila naše firma měřící techniku od fi-PROMAX, která je špičkou ve svém oboru.

Dále se firma zabývá také montážemi slaboproudých zařízení, jako je zabezpečení rodinných domů, bytů, chat, provozoven apod. a montážemi kamerových systémů.

Při tvorbě našich stránek jsme nasbírali mnoho obrazového materiálu, vytvořili naučné a teoretické články, které vám mohou poradit a případně usnadnit vám i nám řešení problému.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat

Firemní vůz a kmenový technik naší firmy

Co má společného rozvoz pizzy a naše firma? Obojí je tak rychle u zákazníka