Měření signálu a revize

Profesionální proměření = kvalitní příjem na věky

Naše společnost využívá profesionální měřidla PROMAX  EXPLORER II+ a Promax Ranger, které jsou uzpůsobené na všechny, především digitální pozemní nebo satelitní televizní přenosy a umí změřit všechny klíčové veličiny, které jsou zodpovědné za stabilní a kvalitní příjem televizních programů. Např. síla signálu patří jen mezi jednu z důležitých veličin, proto jsou tyto přístroje naší firmou nasazovány při instalacích a případných úpravách u koncových zákazníků, aby bylo zaručeno, že výsledná práce bude skutečně kvalitní a jediné, co bude zákazník řešit, je volba nejzajímavějšího pořadu. Příjemnou výhodou je taktéž i rychlejší provedení samotné instalace a velmi nízká četnost reklamací či nutnosti výjezd opakovat.

Vystavujeme taktéž protokoly o proměření např. pro instituce a ogranizace pro oddůvodnění montáže, např. z důvodu špatného příjmu, atd. nebo pro zdokumentování a podklad o námi vykonané práci. (Příkladový protokol) (formát PDF)

Ukázka přístrojů v praxi, za zmínku stojí velké množství informací a také logo DVB, které znamená, že tato měřidla jsou přímo určena i pro digitální vysílání, a zajistí tak vyšší kvalitu a efektivitu práce.

Vysvětlení všech veličin a hodnot se věnuje tato stránka

Teoretické informace

Kontakt

Oldřich Matouš
U Sadu 2, Veleslavín
Praha 6

mobil: 736 642 437
IČO: 169 159 17

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode