Zabezpečení objektů

Naše firma se okrajově zabývá též slaboproudými instalacemi, jako jsou elektronická zabezpečovací signalice, elektronické protipožární systémy, systémy kontroly vstupu, kamerové systémy a domácí telefony.
 
 • Instalujeme zabezpečovací systémy pro různé stupně bezpečnostního rizika certifikovaných a osvědčených výrobců, např. Paradox, DSC, Jablotron aj.
   
 • Provádíme kompletní instalace kamerových systémů na rodinné domky a do různých typů pracovišť nebo provozoven
   
 • Poradíme si s opravou Vašich domácích telefonů, případně lze provést rekonstrukci nebo kompletní novou instalaci.
   
 • Instalace a opravy EZS, EPS, DT,Kamerových systémů nebo Systémů kontroly docházky provádí naši spolupracovníci s dlouholetou praxí v oboru, kteří jsou pravidelně proškolováni na nové typy zařízení
   

Proč je dobré mít "alarm"?

 
Často si střežíme PIN od platební karty, mobilní telefon si hlídáme skoro jako vlastní dítě, PC střeží nespočet antivirů, aledomácnost nebo pracovnu, jako kdyby ji nikdo nepotřeboval střežit.
 
V domácnostech, pracovnách, anebo vašich objektech často máme drahý majetek, někdy i značný finanční obnos, který může šikovnější zloděj kdykoliv odcizit, dokonce ani pobyt ve vyšších patrech budovy není mnohdy pro zloděje až tak nepřekonatelná obstrukce, proto kromě bezpečnostních dveří, odolných oken je vhodné chránit objekt před nezvanými hosty pomocí elektronického zabezpečovacícho systému, který jednak zloděje / nežádoucí osoby odradí a ztíží jim jejich pokus infiltrovat váš objekt a taky podle podmínek vaší pojišťovny může dojít k slevě na pojistném obdobně jako třeba u instalace bezpečnostních dveří
 

Co vám můžeme nainstalovat?

Instalujeme výrobky osvědčené naší dlouholetou praxí. Jedním  z nejuznávanějších a současně nejrozšířenějších výrobců na světě je Kanadská firma Paradox, která nabízí široký sortiment systémů a prvků pro moderní elektronické zabezpečení.
 
Pro instalace do objektů, kde byla opomenuta příprava na EZS(kabeláž), je pak vhodný bezdrátový systém. Ten má tu výhodu, že se nemusí  tahat žádné kabely a zasahovat tak do interiéru. Pouze se rozmístí bezdrátové prvky, včetně klávesnice nebo i sirény. 
 
Systém Profi značky Jablotron je osvědčený bezdrátový systém určený k ochraně domů, který se vyznačuje velice snadnou obsluhou a svou vysokou spolehlivostí.
Může hlásit vloupání, požár, výpadek elektr.proudu, přepadení a případně další rizika. Profi je koncipován jako bezdrátový systém a díky tomu je jeho instalace snadná, neboť umožňuje zabezpečení objektu bez narušení interiéru (tahání kabelů, atd).
 
Systém je certifikován podle ČSN EN 50131-1 do stupně 2 (nízká až střední rizika). Certifikace systému je podmínkou pro uznání systému dle podmínek asociace pojišťoven. Podmiňuje výplatu pojistné náhrady v plné výši, případně se uplatňuje jako podmínka pro uznání slevy na pojistném  (viz podmínky konkrétní pojišťovny).